SLF7045T-150M1R1-PF
Číslo produktu DigiKey
445-2017-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2017-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2017-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SLF7045T-150M1R1-PF
Popis
FIXED IND 15UH 1.53A 62.4 MOHM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.53 A 62,4mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
SLF7045T-150M1R1-PF Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,1A
Stejnosměrný odpor (DCR)
62,4mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,276" Š (7,00mm x 7,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)