CLF7045NIT-150M-D
Číslo produktu DigiKey
445-174174-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174174-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174174-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CLF7045NIT-150M-D
Popis
FIXED IND 15UH 2.3A 66 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.3 A 66mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CLF7045NIT-150M-D Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,3A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
66mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,291" D x 0,276" Š (7,40mm x 7,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)