APCA00070745150M00
Číslo produktu DigiKey
553-APCA00070745150M00TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-APCA00070745150M00CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-APCA00070745150M00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APCA00070745150M00
Popis
FIXED IND 15UH 2.6A 66 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.6 A 66mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
66mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,291" D x 0,276" Š (7,40mm x 7,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)