PF0465.153NLT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Bourns Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
15 µH Stíněný Vodič 1.6 A 55mOhm max. Nestandardní
PF0465.153NLT
Číslo produktu DigiKey
PF0465.153NLT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF0465.153NLT
Popis
FIXED IND 15UH 1.6A 55 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PF0465.153NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
55mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
24MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,283" Š (7,20mm x 7,20mm)
Saturační proud (Isat)
1,6A
Výška při usazení (max)
0,205" (5,20mm)