VLS5045EX-150M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VLS5045EX-150M |
Popis | FIXED IND 15UH 1.9A 143 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.9 A 143mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VLS5045EX-150M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 2,2A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 143mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 105°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,177" (4,50mm) |