VLS6045EX-150M
Číslo produktu DigiKey
445-173041-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-173041-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-173041-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS6045EX-150M
Popis
FIXED IND 15UH 2.5A 75 MOHM SMD
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.5 A 75mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
VLS6045EX-150M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
3,1A
Stejnosměrný odpor (DCR)
75mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)