CLF6045NIT-101M-D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Pulse Electronics
Skladem : 0
Similar
Pulse Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
Katalogový list
Eaton - Electronics Division
Skladem : 989
Murata Electronics
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 610 mA 384mOhm max. Nestandardní