APAL00060645101T80 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Pulse Electronics
Skladem : 0
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 860 mA 320mOhm Nestandardní
APAL00060645101T80
Číslo produktu DigiKey
553-APAL00060645101T80TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APAL00060645101T80
Popis
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Podrobný popis
Kategorie
Saturační proud (Isat)
610mA
Stejnosměrný odpor (DCR)
320mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,236" Š (7,20mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)