MDH6045C-101MA=P3
Číslo produktu DigiKey
490-17569-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17569-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17569-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDH6045C-101MA=P3
Popis
FIXED IND 100UH 640MA 340 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 640 mA 340mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MDH6045C-101MA=P3 Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
340mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,248" D x 0,236" Š (6,30mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Základní číslo produktu
Saturační proud (Isat)
600mA