BPAL00060645680T00 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Pulse Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
68 µH Stíněný Vodič 1.1 A 200mOhm max. Nestandardní
BPAL00060645680T00
Číslo produktu DigiKey
553-BPAL00060645680T00TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BPAL00060645680T00
Popis
FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Saturační proud (Isat)
810mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
200mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,236" Š (7,20mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)