APAL00060645101M70
Číslo produktu DigiKey
553-APAL00060645101M70TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APAL00060645101M70
Popis
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 860 mA 320mOhm Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
610mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
320mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,236" Š (7,20mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)