35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
Číslo produktu DigiKey
SC1465-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RAPC2BH3
Popis
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
35RAPC2BH3 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor, Pravý úhel
Mfr
Koncovka
Pájecí materiály
Hromadné balení
Vlastnosti
Montážní materiál, Lepidlo na závity
Signálová vedení
Stereo (3 vodiče, TRS)
Složení
3ks - 1 konektor, 1 matice, 1 podložka
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)