35RAPC4BH3
Číslo produktu DigiKey
SC1464-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RAPC4BH3
Popis
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
35RAPC4BH3 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel, Průchozí otvor, Pravý úhel
Hromadné balení
Vlastnosti
Montážní materiál, Lepidlo na závity
Stereo (3 vodiče, TRS)
Složení
2ks - 1 konektor, 1 matice
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)