35HDRANN
35HDRANN
35HDRANN
Číslo produktu DigiKey
SC1454-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35HDRANN
Popis
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zástrčka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Jmenovité napětí
250VAC, 140VDC
Jmenovitý proud (A)
4 A
Délka/hloubka spojení
0,510" (13,00mm)
Materiál kontaktu - pokovení
Niklový
Materiál tělesa
Mosaz
Barva tělesa
Stříbrný
Skutečný průměr
0,138" (3,50mm)
Materiál tělesa
Mosaz
Otvor pro kabel
0,290" (7,37mm)