35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
35RAPC4BVN4
Číslo produktu DigiKey
SC1463-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RAPC4BVN4
Popis
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
35RAPC4BVN4 Modely
Kategorie
Vnitřní spínač(e)
Dva spínače
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)