35HDRABAU
35HDRABAU
35HDRABAU
Číslo produktu DigiKey
SC1813-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35HDRABAU
Popis
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zástrčka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Mfr
Provozní teplota
0°C ~ 66°C
Řada
Jmenovité napětí
250VAC, 140VDC
Jmenovitý proud (A)
4 A
Délka/hloubka spojení
0,560" (14,20mm)
Materiál tělesa
Mosaz
Barva tělesa
Zlatá, Černá
Skutečný průměr
0,138" (3,50mm)
Materiál tělesa
Mosaz
Otvor pro kabel
0,250" (6,35mm)