35RAPC2AV
35RAPC2AV
35RAPC2AV
Číslo produktu DigiKey
SC1457-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RAPC2AV
Popis
CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Mono Konektor Pájecí očka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35RAPC2AV Modely
Kategorie
Vnitřní spínač(e)
S jedním spínačem
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Řada
Koncovka
Pájecí očka
Balení
Hromadné balení
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Lepidlo na závity
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Materiál kontaktu - pokovení
Stříbrný
Pohlaví
Samice
Materiál tělesa
Mosaz
Signálová vedení
Mono
Barva tělesa
Stříbrný, Černá
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)