35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS
Číslo produktu DigiKey
SC1451-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35HDBAUS
Popis
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zástrčka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí materiály
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Provozní teplota
0°C ~ 66°C
Balení
Hromadné balení
Jmenovité napětí
250VAC, 140VDC
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
4 A
Typ konektoru
Zástrčka telefonu
Délka/hloubka spojení
0,560" (14,20mm)
Pohlaví
Samec
Materiál kontaktu - pokovení
Zlatá
Signálová vedení
Stereo (3 vodiče, TRS)
Materiál tělesa
Mosaz
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Barva tělesa
Zlatá, Černá
Skutečný průměr
0,138" (3,50mm)
Složení
3ks - 1 konektor, 1 rukojeť, 1 trubička izolátoru
Počet pozic/kontaktů
3 vodiče, 3 kontakty
Materiál tělesa
Mosaz
Vnitřní spínač(e)
Neobsahuje spínač
Materiál kontaktu
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Otvor pro kabel
0,175" (4,44mm)