35HDLBAUS
35HDLBAUS
35HDLBAUS
Číslo produktu DigiKey
SC1485-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35HDLBAUS
Popis
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zástrčka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí očka
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Řada
Jmenovité napětí
250VAC, 140VDC
Jmenovitý proud (A)
4 A
Délka/hloubka spojení
0,560" (14,20mm)
Materiál tělesa
Měděná slitina
Barva tělesa
Zlatá, Černá
Skutečný průměr
0,139" (3,53mm)
Materiál tělesa
Měděná slitina
Materiál kontaktu
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Otvor pro kabel
0,175" (4,44mm)