STS5DNF60L
Číslo produktu DigiKey
497-15672-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-15672-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15672-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STS5DNF60L
Popis
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 60V 5A 2W Montáž na povrch 8-SOIC
Modely EDA/CAD
STS5DNF60L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Výrobce
STMicroelectronics
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
15nC při 4,5V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1030pF při 25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
2W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Kvalifikace
AEC-Q101
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
5A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Rds zap (max) při Id, Vgs
45mOhm při 2A, 10V