DMN6040SSD-13 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DMN6040SSD-13 |
Popis | MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pole MOSFET 60V 5A 1,3W Montáž na povrch 8-SO |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 3V při 250µA |
Výrobce Diodes Incorporated | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 22,4nC při 10V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 1287pF při 25V |
Stav součásti Aktivní | Výkon - max 1,3W |
Technologie MOSFET (oxid kovu) | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Konfigurace 2 N-kanál (duální) | Způsob montáže Montáž na povrch |
Funkce tranzistoru FET Hradlo logické úrovně | Pouzdro 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 60V | Dodávaná velikost pouzdra 8-SO |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C 5A | Základní číslo produktu |
Rds zap (max) při Id, Vgs 40mOhm při 4,5A, 10V |