NP23N06YDG-E1-AY
Číslo produktu DigiKey
NP23N06YDG-E1-AYTR-ND - Páska a cívka (TR)
NP23N06YDG-E1-AYCT-ND - Řezaná páska (CT)
NP23N06YDG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NP23N06YDG-E1-AY
Popis
MOSFET N-CH 60V 23A 8HSON
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 23A (Tc) 1W (Ta), 60W (Tc) Montáž na povrch 8-HSON
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NP23N06YDG-E1-AY Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
41 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1800 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1W (Ta), 60W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
8-HSON
Rds zap (max) při Id, Vgs
27mOhm při 11,5A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA