DMN6040SSDQ-13
Číslo produktu DigiKey
DMN6040SSDQ-13DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMN6040SSDQ-13DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMN6040SSDQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN6040SSDQ-13
Popis
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Podrobný popis
Pole MOSFET 60V 5A (Ta) 1,3W Montáž na povrch 8-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DMN6040SSDQ-13 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
22,4nC při 10V
Výrobce
Diodes Incorporated
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1287pF při 25V
Digi-Reel®
Výkon - max
1,3W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
5A (Ta)
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Rds zap (max) při Id, Vgs
40mOhm při 4,5A, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA