STPS20100CT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
SMC Diode Solutions
Skladem : 6 339
Katalogový list
SMC Diode Solutions
Similar
IXYS
Similar
IXYS
onsemi
Skladem : 936
Panjit International Inc.
Littelfuse Inc.
Skladem : 21
onsemi
Skladem : 339
Diodes Incorporated
Skladem : 45
Diodes Incorporated
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 10A Průchozí otvor TO-220-3
STPS20100CT
Číslo produktu DigiKey
497-12289-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS20100CT
Popis
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO-220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
STPS20100CT Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
950 mV @ 20 A
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
10A