SBR10100CT
Číslo produktu DigiKey
SBR10100CTDI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SBR10100CT
Popis
DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO-220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 5A Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
800 mV @ 5 A
Výrobce
Diodes Incorporated
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 100 V
Balení
Trubice
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-220-3
Technologie
Super Barrier
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
5A