MBR10100CT
Číslo produktu DigiKey
1655-1015-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR10100CT
Popis
DIODE ARRAY SCHOTT 100V TO-220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
SMC Diode Solutions
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 100 V
Balení
Trubice
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-220-3
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 5 A