L78L12ACZ-AP
Číslo produktu DigiKey
497-15784-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-15784-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L12ACZ-AP
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Modely EDA/CAD
L78L12ACZ-AP Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
6 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6.5 mA
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V