LM78L12ACZ/LFT3
Číslo produktu DigiKey
296-LM78L12ACZ/LFT3CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LM78L12ACZ/LFT3TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM78L12ACZ/LFT3
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Modely EDA/CAD
LM78L12ACZ/LFT3 Modely
Klidový proud (Iq)
3 mA
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
PSRR
54dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V