UA78L12ACLPM
Číslo produktu DigiKey
296-UA78L12ACLPMCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-UA78L12ACLPMTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UA78L12ACLPM
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Modely EDA/CAD
UA78L12ACLPM Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,7V při 40mA
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), tvarované vodiče
Napětí - vstup (max)
27V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Napětí - výstup (min/fixní)
12V