LM78L12ACZ/LFT7
Číslo produktu DigiKey
296-LM78L12ACZ/LFT7TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LM78L12ACZ/LFT7CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM78L12ACZ/LFT7
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Modely EDA/CAD
LM78L12ACZ/LFT7 Modely
Klidový proud (Iq)
3 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
PSRR
54dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
35V
Napětí - výstup (min/fixní)
12V