MC78L12ABPRPG
Číslo produktu DigiKey
MC78L12ABPRPGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MC78L12ABPRPGOSTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MC78L12ABPRPG
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92 (TO-226)
Modely EDA/CAD
MC78L12ABPRPG Modely
Klidový proud (Iq)
6.5 mA
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, dlouhé těleso TO-92-3, tvarované přívody
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92 (TO-226)
Napětí - výstup (min/fixní)
12V