ESDALC6V1M3
Číslo produktu DigiKey
497-5563-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5563-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5563-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDALC6V1M3
Popis
TVS DIODE 5VWM SOT883
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-883
Modely EDA/CAD
ESDALC6V1M3 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
30W
Ne
Řada
Aplikace
Univerzální
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
11pF při 1MHz
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
2
Pouzdro
SC-101, SOT-883
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
6,1V