ISC035N10NM5LF2ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC035N10NM5LF2ATMA1
Popis
ISC035N10NM5LF2ATMA1 MOSFET
Podrobný popis
N-kanál 100 V 19A (Ta), 164A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8 FL
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,5mOhm při 50A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,9V při 115µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
88 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7200 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 217W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8 FL
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V