IPT017N10NM5LF2ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPT017N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPT017N10NM5LF2ATMA1
Popis
IPT017N10NM5LF2ATMA1
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 32A (Ta), 321A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOF-8-1
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPT017N10NM5LF2ATMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,6mOhm při 150A, 15V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,9V při 280µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
206 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
17000 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HSOF-8-1
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V, 15V