BSC040N10NS5SCATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BSC040N10NS5SCATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BSC040N10NS5SCATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BSC040N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC040N10NS5SCATMA1
Popis
MOSFET N-CH 100V 140A WSON-8
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 140A (Tc) 3W (Ta), 167W (Tc) Montáž na povrch PG-WSON-8-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSC040N10NS5SCATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 95µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
72 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5300 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 167W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-WSON-8-2
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4mOhm při 50A, 10V