D3V3H1U2LP-7B
Číslo produktu DigiKey
31-D3V3H1U2LP-7BTR-ND - Páska a cívka (TR)
31-D3V3H1U2LP-7BCT-ND - Řezaná páska (CT)
31-D3V3H1U2LP-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D3V3H1U2LP-7B
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 10VC X1DFN10062
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10V Svorka 35A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch X1-DFN1006-2
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
350W
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
280pF při 1MHz
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
3,3V (max.)
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Průrazné napětí (min)
4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
10V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
35A (8/20µs)