ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Číslo produktu DigiKey
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Popis
TVS DIODE 5.3VWM 15V PGTSLP37
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15V Svorka 3A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch PG-TSLP-3-7
Modely EDA/CAD
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Kapacita při kmitočtu
0,4pF při 1MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
2
5,3V (max.)
Pouzdro
SC-101, SOT-883
Průrazné napětí (min)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
15V