DCP3601CMR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
STMicroelectronics
Skladem : 2 718
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
STMicroelectronics
Skladem : 84
Katalogový list
Skladem : 612
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,85V 1 Výstup 1A SOT-23-6
DCP3601CMR
Číslo produktu DigiKey
497-DCP3601CMRTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-DCP3601CMRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-DCP3601CMRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCP3601CMR
Popis
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Podrobný popis
Napětí - výstup (max)
36V
Spínací kmitočet
1MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
3,3V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
36V