DCP3601CDMR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | DCP3601CDMR |
Popis | 36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,85V 1 Výstup 1A SOT-23-6 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Napětí - výstup (min/fixní) |
Mfr | Napětí - výstup (max) 36V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Proud - výstup |
Stav součásti Aktivní | Spínací kmitočet 1MHz |
Funkce Snižovací | Synchronní usměrňovač Ano |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) |
Topologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu | Pouzdro |
Počet výstupů 1 | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-6 |
Napětí - vstup (min) 3,3V | Základní číslo produktu |
Napětí - vstup (max) 36V |