DCP3601NMR
Číslo produktu DigiKey
497-DCP3601NMRTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-DCP3601NMRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-DCP3601NMRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCP3601NMR
Popis
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,85V 1 Výstup 1A SOT-23-6
Napětí - výstup (max)
36V
Spínací kmitočet
1MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
3,3V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
36V