DCP3601NDMR
Číslo produktu DigiKey
497-DCP3601NDMRTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-DCP3601NDMRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-DCP3601NDMRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCP3601NDMR
Popis
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,85V 1 Výstup 1A SOT-23-6
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
36V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
1MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Napětí - vstup (min)
3,3V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
36V