DCP3603BCMR
Číslo produktu DigiKey
497-DCP3603BCMRTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-DCP3603BCMRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-DCP3603BCMRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DCP3603BCMR
Popis
36 V 3 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN C
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,85V 1 Výstup 3A SOT-23-6
Kategorie
Napětí - vstup (max)
36V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Napětí - výstup (max)
36V
Spínací kmitočet
1MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
3,3V