Obrázek pro STEVAL-3603BC1 není k dispozici
STEVAL-3603BC1
Číslo produktu DigiKey
497-STEVAL-3603BC1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STEVAL-3603BC1
Popis
EVALUATION BOARD BASED ON DCP360
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DCP3603 - DC/DC, Snížit 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
3A
Výrobce
STMicroelectronics
Napětí - vstup
3,3V ~ 36V
Balení
Hromadné balení
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
1MHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
DCP3603
Napětí - výstup
5V