BZW50-27RL
Číslo produktu DigiKey
497-12480-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12480-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZW50-27RL
Popis
TVS DIODE 27VWM 62VC R6
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
62V Svorka 968A (8/20µs) Ipp TVS dioda Průchozí otvor R-6
Modely EDA/CAD
BZW50-27RL Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
968A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Řada
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
7000pF při 1MHz
Průchozí otvor
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
R-6, Axiální
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
27V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
30V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
62V