30KPA28E3/TR13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 044
Katalogový list
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Svorka Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
30KPA28E3/TR13
Číslo produktu DigiKey
30KPA28E3/TR13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30KPA28E3/TR13
Popis
TVS DIODE 28VWM P600
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
30000W (30kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
28V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
29,47V