30KPA28AE3/TR13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 044
Katalogový list
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 1 136
Katalogový list
Littelfuse Inc.
50V Svorka 606A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
30KPA28AE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
30KPA28AE3/TR13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30KPA28AE3/TR13
Popis
TVS DIODE 28VWM 50VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
606A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
30000W (30kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
28V
Pouzdro
P600, Axiální
Průrazné napětí (min)
31,28V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
50V