SMC50J28A
Číslo produktu DigiKey
497-SMC50J28A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMC50J28A
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,4V Svorka 110A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SMC50J28A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
110A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
28V (max.)
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
31,1V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V