30KPA30AE3/TR13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 798
Katalogový list
Similar
YAGEO
Skladem : 0
YAGEO
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 430
55,2V Svorka 548,9A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
30KPA30AE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
30KPA30AE3/TR13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30KPA30AE3/TR13
Popis
TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
548,9A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
30000W (30kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
30V
Průrazné napětí (min)
33,51V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
55,2V