30KPA30A/B je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
YAGEO
Skladem : 0
Katalogový list
55,2V Svorka 548,9A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
30KPA30A/B
Číslo produktu DigiKey
13-30KPA30A/BTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30KPA30A/B
Popis
TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
55,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
548,9A
Řada
Špičkový impulzní výkon
30000W (30kW)
Balení
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
30V
Průrazné napětí (min)
33,51V