BTA16-600BWRG není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 16 029
Katalogový list
Similar
WeEn Semiconductors
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
WeEn Semiconductors
Littelfuse Inc.
Triak Alternistor - bez tlumivky 600 V 16 A Průchozí otvor TO-220
BTA16-600BWRG
Číslo produktu DigiKey
497-3122-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA16-600BWRG
Popis
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BTA16-600BWRG Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
50 mA
Řada
Přídržný proud (Ih) (max)
50 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Alternistor - bez tlumivky
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Pouzdro
TO-220-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
16 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V